Djeco observatiepuzzel wereldkaart 200 stukjes met boekje
Met deze observatiepuzzel van Djeco maak je een reis rond de wereld en ontdek je de mooiste bezienswaardigheden die onze planeet te bieden heeft. De puzzel bestaat uit 200 stevige stukjes en wordt geleverd met een kleurrijke poster en een handig boekje waarin je de namen van alle beroemde plekken terugvindt.
Leg de puzzel, bewonder de prachtige illustraties en leer spelenderwijs meer over de wereld. Dankzij het observatiespel in het bijgeleverde boekje wordt puzzelen nog leuker en uitdagender. Ideaal voor nieuwsgierige kinderen vanaf 6 jaar die graag meer willen weten over verschillende landen en culturen.
Deze puzzel is gemaakt van FSC-gecertificeerd karton en papier, wat hem extra duurzaam maakt. Een perfect cadeau voor kleine ontdekkingsreizigers en een mooie manier om samen met het gezin de wereld te verkennen!
Extra informatie
- Bevat 200 puzzelstukjes, een poster en een boekje
- Stimuleert nieuwsgierigheid en wereldkennis
- Gemaakt van FSC-gecertificeerd karton
- Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar